درب آکاردئونی

حفاظ پنجره

حفاظ شاخ گوزنی

آرملات

بتن سخت

بتن اکسپوز

کفپوش بتنی

اجاره آپارتمان مبله در اصفهان

اجاره روزانه خانه در اصفهان

کار در ارتفاع بدون داربست

وکیل در اصفهان

<

درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی

درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی
درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی

 

درب آهنی
درب آهنی

یکی از ملزومات پر اهمیت در هر ساختمانی وجود یک درب ورودی زیبا و با کیفیت است.درب ورودی ساختمان محل اصلی ورود به منزل شماست و در نما و دکوراسیون بیرونی منزل شما تاثیر بسزایی دارد از طرفی دیگر در انتخاب درب ورودی باید حساسیت زیادی به خرج داد زیرا درب ها در معرض باد و باران و آفتاب مستقیم هستند اگه از متریال خوب و با کیفیت در ساخت آن ها استفاده نشده باشد بعد از مدتی رنگ پریده شده و گاهی ممکن است به خاطر رطوبت و باران زنگ بزنند. پس حتما در انتخاب درآهنی ورودی ساختمان حساسیت و دقت زیادی به خرج دهید و به دنبال جنس ارزان و بی کیفیت نباشد زیرا درب آهنی حیاط یا پارکینگ  قرار است چندین سال جلوی ورودی  ساختمان شما باشد.

مژده به انبوه سازان و ساختمان سازان عزیز

در آهنی
در آهنی

کمپانی امین هوم  Amin home  یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید درب آهنی و فلزی در تهران و کرج می باشد و مفتخر است با استفاده از آخرین فناوری روز دنیا و بهترین متریال درب هایی به شما ارائه دهد که تا سال های سال بدون هیچ تغییر رنگ و مشکلی مانند روز اول باشد.

اگر قصد خرید درب آهنی حیاط و یا پارکینگ را دارید. اگر برای ویلای خود به دنبال بهترین درب ورودی ویلا هستید با ما تماس حاصل فرمایید و از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید مطمئن باشید با دیدن قیمت ها و نمونه کارهای ما شگفت زده خواهید شد.

اگر جزء پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان هستید مطمئن باشد مشتری دائمی ما می شوید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09126215957

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.