درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی

درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی
درب آهنی حیاط و پارکینگ و در ویلایی

 

درب آهنی
درب آهنی

یکی از ملزومات پر اهمیت در هر ساختمانی وجود یک درب ورودی زیبا و با کیفیت است.درب ورودی ساختمان محل اصلی ورود به منزل شماست و در نما و دکوراسیون بیرونی منزل شما تاثیر بسزایی دارد از طرفی دیگر در انتخاب درب ورودی باید حساسیت زیادی به خرج داد زیرا درب ها در معرض باد و باران و آفتاب مستقیم هستند اگه از متریال خوب و با کیفیت در ساخت آن ها استفاده نشده باشد بعد از مدتی رنگ پریده شده و گاهی ممکن است به خاطر رطوبت و باران زنگ بزنند. پس حتما در انتخاب درآهنی ورودی ساختمان حساسیت و دقت زیادی به خرج دهید و به دنبال جنس ارزان و بی کیفیت نباشد زیرا درب آهنی حیاط یا پارکینگ  قرار است چندین سال جلوی ورودی  ساختمان شما باشد.

مژده به انبوه سازان و ساختمان سازان عزیز

در آهنی
در آهنی

کمپانی امین هوم  Amin home  یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید درب آهنی و فلزی در تهران و کرج می باشد و مفتخر است با استفاده از آخرین فناوری روز دنیا و بهترین متریال درب هایی به شما ارائه دهد که تا سال های سال بدون هیچ تغییر رنگ و مشکلی مانند روز اول باشد.

اگر قصد خرید درب آهنی حیاط و یا پارکینگ را دارید. اگر برای ویلای خود به دنبال بهترین درب ورودی ویلا هستید با ما تماس حاصل فرمایید و از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید مطمئن باشید با دیدن قیمت ها و نمونه کارهای ما شگفت زده خواهید شد.

اگر جزء پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان هستید مطمئن باشد مشتری دائمی ما می شوید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09126215957

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.